Contact - Filialen - Adressen

België

Dyka Plastics - Levering

 

Brugge

Industrieterrein "Waggelwater"
Dirk Martensstraat,  8200  Brugge
Tel. 050/31.51.97 - 050/32.13.29
Fax. 050/31.01.52
Filiaalhouder: Gie Geusens 
E-mail: brugge@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 12u30-16u30

Temse

Hoogkamerstraat 334,  9140  Temse
Tel. 03/711.23.18 - 03/771.22.50
Fax. 03/771.56.70
Filiaalhouder: Ronald Geysemans 
E-mail: temse@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 12u45-16u30

Hoogstraten

Industrieweg 7,  2320  Hoogstraten
Tel. 03/314.47.55
Fax. 03/314.80.65
Filiaalhouder: Rony Aerts 
E-mail: hoogstraten@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u00-12u15 en 12u45-18u00

Overpelt

Nolimpark 4004,  3900  Overpelt
Tel. 011/80.04.30
Fax. 011/66.12.80
Filiaalhouder: Marrik Braeken 
E-mail: overpelt@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 12u45-16u30

Harelbeke

Spoorwegstraat 63,  8530  Harelbeke
Bedrijventerrein Harelbeke-Stasegem code B2060
Tel. 056/21.99.07 - 056/ 21.02.29
Fax. 056/22.83.37
Filiaalhouder: Rudy Toye 
E-mail: harelbeke@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 12u30-16u30

Zaventem

Leuvensesteenweg 502, 1930  Zaventem
Tel. 02/721.33.39 - 02/721.22.26
Fax. 02/725.24.09
Filiaalhouder: Nico Oeyen
E-mail: zaventem@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 12u45-16u30

Charleroi

Avenue de Heppignies 1,  6220  Fleurus-Heppignies
Tel. 071/34.41.03 - 071/34.40.18
Fax. 071/34.43.79
Filiaalhouder: Jean-Luc Collinet 
E-mail : fleurus@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 13u00-16u30

Grâce-Hollogne

Rue de Wallonie 15,  4460  Grâce-Hollogne
Tel. 04/239.04.90 - 04/239.05.92
Fax. 04/246.49.52
Filiaalhoudster: Carole Ory 
E-mail : grace-hollogne@dyka.com

Openingsuren:
ma-vrij van 7u30-12u00 en 12u45-16u30