Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 40.8 mm |
| Wanddikte | 4.6 mm |
| EAN code | 5411777170318 |
| Keurmerk | ERRORjava.lang.RuntimeException: SubstringFail |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 200 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 80 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20049548 |
























