Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 4 |
|---|---|
| Diameter | 40 mm |
| Diameter 2 | DN32 mm |
| EAN code | 5411777082338 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027053 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 4 |
|---|---|
| Diameter | 50 mm |
| Diameter 2 | DN40 mm |
| EAN code | 5411777082345 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027054 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 4 |
|---|---|
| Diameter | 63 mm |
| Diameter 2 | DN50 mm |
| EAN code | 5411777082352 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027055 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 4 |
|---|---|
| Diameter | 75 mm |
| Diameter 2 | DN65 mm |
| EAN code | 5411777082369 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027056 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 8 |
|---|---|
| Diameter | 90 mm |
| Diameter 2 | DN80 mm |
| EAN code | 5411777082376 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027057 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 8 |
|---|---|
| Diameter | 110 mm |
| Diameter 2 | DN100 mm |
| EAN code | 5411777082383 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027058 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 8 |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Diameter 2 | DN100 mm |
| EAN code | 5411777082390 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027059 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 8 |
|---|---|
| Diameter | 140 mm |
| Diameter 2 | DN125 mm |
| EAN code | 5411777082406 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027060 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 8 |
|---|---|
| Diameter | 160 mm |
| Diameter 2 | DN150 mm |
| EAN code | 5411777082413 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027061 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Aantal bouten | 8 |
|---|---|
| Diameter | 180 mm |
| Diameter 2 | DN150 mm |
| EAN code | 5411777082420 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Belastingsklasse | PN 10 PN 16 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP avec noyau en acier |
| Product Type | flens |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20027062 |





























