Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134273 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20021380 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134037 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022536 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134051 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022537 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 56 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134280 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022538 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134075 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022539 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134099 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022540 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134129 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022541 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134167 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 25,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022542 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134211 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022543 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134235 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022544 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134259 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022546 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777134266 |
| Hoek | 45 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022548 |







































