Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 44 mm |
| Wanddikte | 3.0 mm |
| Wanddikte 2 | mm |
| EAN code | 5411777028091 |
| RAL kleurcode | 1024 |
| Lengte | 50 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K08 |
| Type aansluiting1 | Klikmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | rol |
| Kleur | Jaune Ocre |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026123 |









