Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Toevoegen om te vergelijken Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 137 - 162 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154837 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC162 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 18,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043765 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 150 - 175 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154905 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC175 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 18,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043775 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 175 - 200 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154844 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC200 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 14,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043766 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 187 - 212 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154912 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC212 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 12,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043776 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 200 - 225 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154929 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC225 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043777 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 225 - 250 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154851 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC250 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043767 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 250 - 275 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154950 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC275 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043781 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 290 - 320 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154936 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC320 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 5,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043778 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 355 - 360 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777154875 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC360 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 5 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043769 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 385 - 410 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154943 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC410 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 4,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043779 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 465 - 495 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154882 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC495 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 4,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043770 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 480 - 510 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154981 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC510 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043784 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 570 - 600 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154899 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC600 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043771 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter bereik | 590 - 620 mm |
|---|---|
| Diameter bereik 2 | mm |
| EAN code | 5411777154998 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K02 |
| Type | MSC620 |
| Verpakkings Eenheid | Doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 2,00 |
| Materiaal | EPDM |
| Product Type | verloop |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20043785 |

































