Artikelnummer
20057744
EAN code
4037084242138
Prijsgroep
K33
Gietijzeren rooster met dubbele sleuf voor de Birco Sir200 AS reeks; belastingsklasse: D400; voorzien van zwarte dompellak; sleufgrootte:110x18 mm; inloopdiameter: 1114 cm2/m.
Verankering met 8-voudige M12/A2 schroefverbinding per meter
Lijnafwatering: privaat / publiek
Verankering met 8-voudige M12/A2 schroefverbinding per meter
Lijnafwatering: privaat / publiek
Productkenmerken (available to buy per 1 stk)
| EAN code | 4037084242138 |
|---|---|
| Lengte | 0.5 m |
| Maatvoering | 287 |
| Artikelnummer leverancier | 0020274 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K33 |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Belastingsklasse | D400 |
| Materiaal | Fonte |
| Product Type | lijnafwatering |
| Eenheid | stk |
| Breedte | 287 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Artikelnummer | 20057744 |







