Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 32 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 28.4 mm |
| Wanddikte | 1.8 mm |
| EAN code | 5411777025762 |
| RAL kleurcode | 9016 |
| Lengte | 2 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K13 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | HT |
| Kleur | Blanc |
| Materiaal | PP |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20041191 |





