Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Toevoegen om te vergelijken Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777061609 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026887 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777061616 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 32 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026888 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777049942 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 15 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026889 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777029692 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 16 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026890 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777029708 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 6 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026891 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777049959 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 6 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026892 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 140 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777049966 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 5 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026893 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777029715 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 6 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026894 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 180 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777049973 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 4 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026895 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777049980 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 2 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026896 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 225 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777049997 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 2 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026897 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777076818 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026898 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 280 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777088231 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026899 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777076825 |
| Hoek | 90 |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K18 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026900 |































































