Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Toevoegen om te vergelijken Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 73.6 mm |
| Wanddikte | 8.2 mm |
| EAN code | 5411777174125 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | Tuyau |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051107 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 90 mm |
| Wanddikte | 10.0 mm |
| EAN code | 5411777173838 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051051 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 90 mm |
| Wanddikte | 10.0 mm |
| EAN code | 5411777173845 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 20 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051052 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 102.2 mm |
| Wanddikte | 11.4 mm |
| EAN code | 5411777173999 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051067 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 102.2 mm |
| Wanddikte | 11.4 mm |
| EAN code | 5411777174002 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 20 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051068 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 130.8 mm |
| Wanddikte | 14.6 mm |
| EAN code | 5411777173951 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051063 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 130.8 mm |
| Wanddikte | 14.6 mm |
| EAN code | 5411777173968 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 20 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051064 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 163.6 mm |
| Wanddikte | 18.2 mm |
| EAN code | 5411777173876 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051055 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 163.6 mm |
| Wanddikte | 18.2 mm |
| EAN code | 5411777173883 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 20 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051056 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 225 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 184 mm |
| Wanddikte | 20.5 mm |
| EAN code | 5411777174026 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | Tuyau |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051070 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 225 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 184 mm |
| Wanddikte | 20.5 mm |
| EAN code | 5411777174033 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 20 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051071 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 204.6 mm |
| Wanddikte | 22.7 mm |
| EAN code | 5411777173913 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051059 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 204.6 mm |
| Wanddikte | 22.7 mm |
| EAN code | 5411777173920 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 20 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051060 |

































































