Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 141 mm |
| Wanddikte | 9.5 mm |
| EAN code | 5411777173937 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 12 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SDR17 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051061 |






























































