Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Toevoegen om te vergelijken Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print Print
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 103.6 mm |
| Wanddikte | 3.2 mm |
| EAN code | 5411777071882 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 1 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Mof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 |
| Toepassingsklasse | B/UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | Tuyau |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026041 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 103.6 mm |
| Wanddikte | 3.2 mm |
| EAN code | 5411777164249 |
| Keurmerk | BENOR NBN EN 1401 |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 3 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SN4 SN8 |
| Toepassingsklasse | B/UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20047674 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 103.6 mm |
| Wanddikte | 3.2 mm |
| EAN code | 5411777165468 |
| Keurmerk | BENOR NBN EN 1401 |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 SN8 B/UD |
| Toepassingsklasse | B/UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048044 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 118.6 mm |
| Wanddikte | 3.2 mm |
| EAN code | 5411777071905 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 1 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 B/UD |
| Toepassingsklasse | B/UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026044 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 118.6 mm |
| Wanddikte | 3.2 mm |
| EAN code | 5411777164256 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 3 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SN4 B/UD |
| Toepassingsklasse | B/UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20047675 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 118.6 mm |
| Wanddikte | 3.2 mm |
| EAN code | 5411777165475 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 B/UD |
| Toepassingsklasse | B/UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048045 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 152 mm |
| Wanddikte | 4.0 mm |
| EAN code | 5411777171711 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20049938 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 190.2 mm |
| Wanddikte | 4.9 mm |
| EAN code | 5411777171797 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20049972 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 237.6 mm |
| Wanddikte | 6.2 mm |
| EAN code | 5411777132880 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 3 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026059 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 237.6 mm |
| Wanddikte | 6.2 mm |
| EAN code | 5411777071776 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026060 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 299.6 mm |
| Wanddikte | 7.7 mm |
| EAN code | 5411777132903 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 3 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026064 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 299.6 mm |
| Wanddikte | 7.7 mm |
| EAN code | 5411777076269 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026065 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 400 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 380.4 mm |
| Wanddikte | 9.8 mm |
| EAN code | 5411777132910 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 3 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026069 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 400 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 380.4 mm |
| Wanddikte | 9.8 mm |
| EAN code | 5411777076290 |
| Keurmerk | NBN EN 1401 BENOR |
| RAL kleurcode | 8023 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K01 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 UD |
| Toepassingsklasse | UD |
| Kleur | Rouge Brique |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20026070 |





























