Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 32 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 28.4 mm |
| Wanddikte | 1.8 mm |
| EAN code | 5411777185039 |
| Lengte | 25 cm |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K13 |
| Type aansluiting1 | Manchetmof |
| Verpakkings Eenheid | Zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 100,00 |
| Belastingsklasse | S20 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20058295 |



















