Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 16 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 13 mm |
| Wanddikte | 1.5 mm |
| EAN code | 8716936153520 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 4 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Bundel |
| Factor Verpakkings Aantal | 25,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20055380 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 20 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 17 mm |
| Wanddikte | 1.5 mm |
| EAN code | 5411777014216 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 4 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Bundel |
| Factor Verpakkings Aantal | 25,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025395 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 25 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 21.2 mm |
| Wanddikte | 1.9 mm |
| EAN code | 5411777014254 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 4 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Bundel |
| Factor Verpakkings Aantal | 10,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025400 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 32 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 27.2 mm |
| Wanddikte | 2.4 mm |
| EAN code | 5411777014360 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7016 |
| Lengte | 4 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025407 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 34 mm |
| Wanddikte | 3.0 mm |
| EAN code | 5411777014476 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 4 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025414 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 42.6 mm |
| Wanddikte | 3.7 mm |
| EAN code | 5411777014605 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 4 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025422 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 53.6 mm |
| Wanddikte | 4.7 mm |
| EAN code | 5411777014711 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 6 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025435 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 63.8 mm |
| Wanddikte | 5.6 mm |
| EAN code | 5411777014919 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 6 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025452 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 76.6 mm |
| Wanddikte | 6.7 mm |
| EAN code | 5411777013530 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 6 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 16 |
| Toepassingsklasse | PN 16 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025355 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 93.8 mm |
| Wanddikte | 8.1 mm |
| EAN code | 5411777013615 |
| Keurmerk | BENOR NBN EN 1452 |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 6 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 20 |
| Toepassingsklasse | PN 20 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025362 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 136.4 mm |
| Wanddikte | 11.8 mm |
| EAN code | 5411777013523 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 6 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K06 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 20 |
| Toepassingsklasse | PN 20 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025354 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 225 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 191.8 mm |
| Wanddikte | 16.6 mm |
| EAN code | 5411777019082 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 7011 |
| Lengte | 6 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | S99 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 20 |
| Toepassingsklasse | PN 20 |
| Kleur | Gris Foncé |
| Materiaal | PVC-U |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20025353 |




















































