Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| EAN code | 5411777176952 |
|---|---|
| Keurmerk | BENOR,Copro |
| Lengte | 100 m |
| Maatvoering | 5,15 x 100m |
| Prijs Eenheid | Stuk |
| Prijsgroep | K12 |
| Type | LF 29/29 W |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Kleur | Noir |
| Materiaal | PP |
| Product Type | Geotextile |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20055330 |







