Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 90 mm |
| Wanddikte | 10.0 mm |
| EAN code | 5411777130367 |
| Keurmerk | BENOR |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 100 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1,00 |
| Verpakkingsvorm | Rol |
| Belastingsklasse | SDR11 PN 16 |
| Kleur | Noir/Ligne Brun |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20024852 |






































