Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 32.6 mm |
| Wanddikte | 3.7 mm |
| EAN code | 5411777174378 |
| RAL kleurcode | 6018 |
| Lengte | 2000 m |
| Prijs Eenheid | Meter |
| Prijsgroep | K17 |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | haspel |
| Belastingsklasse | SDR11 |
| Kleur | Vert |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20051133 |


















































